Každé zbytečné slovo je zbytečné. (Jára Da Cimrman)

Ydiot

17. května 2007 v 15:54 | Helena |  jen tak
Tento článek věnuji jednomu váženému čtenáři mojeho blogu, který si stěžoval, že již píši příliš sporadicky. Vážím si toho, že na blog občas zavítá a doufám, že v nadpisu nebude hledat žádné dvojsmysly a článek si přečte celý. ;-)

Nemůžu než nevěnovat alespoň pár řádek mým úplně nejoblíbenějším stránkám www.ydiot.com (samozřejmě hned na druhém místě je fijalčin blog ;-) ). Odkaz na ně bude asi tím nejlepším, co na blogu mám :-). Zvlášť tedy v době, kdy moje články přibývají pomalu, vřele doporučuji tam zavítat. Kromě vtipných a trefných fejetonů (doporučuji třeba Fejeton jak prase nebo Ideální muž a ideální žena z pohledu muže) je tam spousta fotek (a taky grafiky, hudby,..).
Já si úplně nejraději prohlížím fotky "veselé". Nedoporučuji ovšem otevírat v práci se šéfem za zády, alespoň já mám velký problém zadržovat smích dýl jak 3 fotky. Pár mých oblíbených:
a tuhle jsem dostala velikou jako kalendář na rok 2003:
Autor krásného zvučného českého jména Jan Flaška je mým už, dalo by se říct, dlouholetým (i když ta léta byla všechna stejně krátká) kamarádem, proto si troufám zveřejnit tenhle článek a zdravím do Budějovic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 20. května 2007 v 10:25 | Reagovat

Jo ty fotky jsou fakt vtipny, ten tvuj kamarad je jediny clovek, ktereho znam, co toto foti (i kdyz je takovych spousty).

2 Helena Helena | E-mail | 22. května 2007 v 9:05 | Reagovat

To je pravda, často člověk vidí věci, kterým se musí zasmát, ale nenapadne ho, vyfotit to (zvlášť, když - jako já - nenosí foťák a mobil má na telefonování).

Třeba v té Gruzii ve vlaku mě pobavil nápis na záchodě (ještě špinavějším než bývají naše vlakové toalety): "toothbrush holder" :-D. A nebo pak v Gori na Stalinově náměstí - to by byla fotka - obří Stalinova socha, okolo rozpadající se domy a za Stalinem obří obrazovka, která promítala reklamu na Coca-colu.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama